Jdi na obsah Jdi na menu
 


Frenštátský běžecký pohár 2018 - 7. závod: Podzimní pětka

3. 10. 2018

fbp_07_1_dsc_0202.jpgS ohledem na volby, byl z pátku 5. října posunut 7. závod FBP – Podzimní pětka, na středu 3. 10. 2018. Ani jsem nedoufal, že bych se dostal, jelikož je počasí chvílemi pošmourné a větrné, tak Martina nechtěla jít, ale po obědě, když jsem ji uložil k odpolednímu odpočinku, jsem se rozhodl, že přeci jen vyrazím, vždyť to mám za humny, tak proč si neodskočit na závody.

V 16:00 startuje mládež na 2 700 m, což je jeden okruh. Tady moc prostoru pro přesun nemám, tak start nefotím, šel jsem kousek dál k hlavní cestě. Potom jsem se přesunul asi do ¼ tratě a po proběhnutí běžců jsem jel do cíle.

16:20 startují mimina na 100 m. Trošku jsem se zakecal, že jsem málem nestihl start mimin. Koutkem oka jsem zahlédl, že startér upozorňuje lidi, aby udělali místo, že tam poběží děti, tak už jsem fičel ke startu. No měl jsem co dělat.

V 16:30 startuje hlavní závod na 5 000 m, to už si pohlídám. Startuje se u vody, tak jedu zase k hlavní cestě. Jakmile proběhli, jedu směrem k hřišti, tady vyfotím průběh obou kol a potom frčím do cíle.

Je dobojováno a já jedu rychle domů, vyvézt Martinu na „jednu“ pak frčím zpět. Snad ještě stihnu vyhlášení. Nestihl jsem.

 

Fotogalerie ze závodu