Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lašská běžecká liga - 5. závod: Běh oborou

20. 8. 2017

lbl_05_1_dsc_0058.jpgBěhem pátku, včerejší soboty a dnešní neděle jsem dopsal výsledky Slopenské desítky pro Běhy Zlín,  spočítal průběžné pořadí závodníků, doplnil vývoj pořadí, souhrn a již se můžu věnovat včerejšímu závodu Lašské běžecké ligy.

V sobotu 19. 8. 2017 jsme se vydali se Zbyňkem ke kulturnímu domu v Mniší, kde byl start již 19. ročníku běžeckého závodu s názvem Běh oborou.

Závod byl odstartován v 10:00 hod. Délka trati je 10 km, s otočkou v hukvaldské oboře u lišky Bystroušky. Celá trať se běží po asfaltovém povrchu.

Vyjíždíme po deváté, v Mniší jsme za chvíli. Auto zaparkuji na parkovišti, vyndám kolo a jdu udělat pár fotek z prezentace. Potom již nasedám na kolo a odjíždím k oboře.

Zbyněk vyfotí start, já vyfotím závodníky před oborou, a jakmile proběhnou všichni, sjedu o kousek níže, kde fotím, jak běží nazpět. Když proběhne poslední, sednu na „oře“ a jedu do Mniší, kde si počkáme na vyhlášení.

Počasí nám přálo, když to vypadalo, že co nevidět začne lejt, zdrželo se to. Zase jedno odpočinkové dopoledne. Jsem rád, když se na nějaký ten závod dostanu. Už je toho jako šafránu, ale díky i za to.

 

Fotogalerie ze závodu ZR + FR