Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavnostní otevření Domu kultury

10. 1. 2016

kd_1_dsc_0772.jpgKdyž v neděli 27. prosince roku 1964 byl slavnostně otevřen Kulturní dům, účastnil se  otevření a konferencierování pan Dalibor Norský. Po 51 letech a 13 dnech se Frenštát pod Radhoštěm dočkal v sobotu 9. 1. 2016 znovuotevření Domu kultury. Také tentokrát požádal pan Marián Žárský pana Dalibora Norského o účast na znovuotevření Domu kultury.

Když jsme v 13:30 přišli k Domu kultury, už natahovali pásku, ve 14:00 bylo zahájeno slavnostní otevírání. Úvodního slova se ujal pan Marián Žárský, po něm starostka města Frenštát pod Radhoštěm  Mgr. Zdeňka Leščišinová. A pak již pan Dalibor Norský.

Následovalo slavnostní přestřižení pásky, mimo těchto tří představitelů, bylo mezi lidmi rozdáno ještě pět nůžek, aby se i lidé mohli zúčastnit přestřižení pásky. Pak už jsme se přesunuli do foyer KD, kde začínal přichystaný program. Od 14:00 do 19:30 byl den otevřených dveří, kdy zájemci mohli shlédnout všechny prostory opraveného KD, různá vystoupení a v neposlední řadě krátký film z výstavby KD v roce 1964.

Já jsem se zdržel asi jen dvě hodinky a šel jsem domů, ale program pokračoval až do 19:30 a poté následoval ve velkém sále koncert skupiny ČECHOMOR.

Byl to pěkný zážitek a vůbec nelituji, že po dopoledním výšlapu na Lysou horu jsem se šel podívat.

Fotogalerie zde