Jdi na obsah Jdi na menu
 


SPAC 2016 - 19. závod: Mokrolazecká 60

21. 8. 2016

spac-2016_19_1_dsc_0053.jpgSPAC 2016 pokračuje v neděli 21. 8. 2016 dalším závodem – Mokrolazeckou 60. Ranní obloha nevypadá vůbec vábně, je zataženo a vypadá to, jako by co nevidět mělo začít pršet, přesto vyjíždíme s manželkou do Mokrých Lazců.

Dojeli jsme k prezentaci, už je tu pěkně živo. Udělám pár fotek a courám se sem tam, než se začnou závodníci stavět na čáru. Start je v 10 hodin a jelikož bývá na startu vždy dost fotografů, odjíždíme do Smolkova, na odbočku k Hrabyni.

Jen co přejeli poslední závodníci, nasedám do auta a přes Mokré Lazce a Nové Sedlice míříme před Pustou Polom.  Při příjezdu jsem zahlédl jen doprovodné auto a vedoucí skupinu čtyř závodníků. Na další skupinu jsem se mohl již v klidu připravit.  

Asi půl hodiny po startu se rozpršelo, občas jen slabě, ale chvílemi to byla pořádná sprška. A pršelo a pršelo, bylo nevlídně, tak jsem většinu času proseděl v autě u cíle a čekal na finiš.

Není pohyb, není akce, není velmi o čem psát. Po dojezdu závodníků a sečtení výsledků, následovalo vyhlášení těch nejlepších, potom rozloučení a odjezd domů.

Fotogalerie ze závodu