Jdi na obsah Jdi na menu
 


SPAC 2017 - 7. závod: Velká cena Frýdku - Místku

4. 6. 2017

spac_07_1_dsc_0008.jpgDnes jsme se s manželkou a dcerou vypravili do Morávky, kde se konal 7. závod SPAC 2017 Velká cena Frýdku-Místku – časovka jednotlivců.

Napříč tomu, že na dnešní den meteorologové předpovídali déšť a bouřky, ranní počasí tomu nenasvědčovalo. Sluníčko hřálo od rána a teplota strmě stoupala. Pro zpříjemnění foukal svěží vítr, takže bylo moc pěkně.

Vyjížděli jsme před devátou, v půl desáté jsme byli na místě, měli jsme tedy dost času před startem. Chvíli jsme se zdrželi na parkovišti, udělali pár fotek a deset minut před startem jsme se vydali asi na třetí kilometr, kde jsem zaparkoval, manželka zůstala sedět v autě, Martinu jsem zavezl na vozíčku do stínu pod stromy a já popošel o 100 m, abychom s holkou neměli fotky ze stejného místa.

Už si nemohu dovolit pendlovat po celé trati, jak jsem býval zvyklý, ale jsem rád, že dceru chytlo focení a chce na závody jezdit, tak se aspoň na některé dostanu.

Jakmile přejeli nahoru téměř všichni závodníci, sbalili jsme se a jeli dolů, do prostoru cíle, dali si na oběd smažený sýr, hranolky, kávu, chvíli ještě poseděli, a pak již zamířili k domovu.

Sotva jsem doma schoval auto, začalo pršet, přišla přeháňka. Později se opravdu objevila bouřka, tak jim ta předpověď opět vyšla, ale to už jsme byli doma, to už nikomu nevadilo.

 

Fotogalerie ze závodu - MM 

Fotogalerie ze závodu