Jdi na obsah Jdi na menu
 


Termíny akcí 2019

 

2019

 

Červenec

 6. - 28.                                              TOUR  DE  FRANCE 2019

 6.      so                                             Městský běh Karvinou 

10.      st          FBP                            Tichavská tůňka  
                                                           - 4. závod  

13.      so                                            Horečky fest 

20.      so                                            Beskydský biatlon   

20.      so          SPAC                        Mistrovství SAC – časovka 
                                                          - 14. závod

21.      ne          SPAC                        Mistrovství SAC – silnice 
                                                           - 15. závod

21.      ne                                            Chlebovický krpál 

27.      so                                             Aviatickýden na Valašsku 

27.      so                                             Běh na Lysou horu 

28.      ne                                             Běh na Kozubovou 

 

Srpen

 

 3.          so                                            SVÁTEK DŘEVA  

 3.          so                                            Hostýnská 50, závod horských kol 

11.          ne          FBP                          Cena Sk Vk 
                                                              - 5. závod 

16.-18.    pá-ne                                     Memoriál Jiřího Rašky, Světový pohár žen 

17.          so          LBL                          Běh oborou 
                                                             - 6. závod                                                   

18.          ne          SPAC                       Grand Prix Forman 
                                                             - 16. závod

24.          so                                           Běh na Svatý Hostýn 

24.          so                                           Vertikální Horečky 

25.          ne          BZ                            Slopenská 10 
                                                             - 7. závod

30.8.-1.9.   pá-ne                                  Renault - Kilpi Beskydská sedmička 

30.          pá                                          Palkovice – Kubánkov 

31.          so          SPAC                       Bludovická časovka – časovka jednotlivců 
                                                             - 17. závod

 

 

 

LBL                     Lašská běžecká liga

FBP                     Frenštátský běžecký pohár
LC                       Lysa cup
SPAC                  Slezský pohár amatérských cyklistů

PJR                     Podhorská jednota Radhošť 
BZ                       Běhy Zlín