Jdi na obsah Jdi na menu
 


Termíny akcí 2019

 

2019

 

       

Květen

2 - 5.  čt-ne                                    Gracia Orlová 2019 

4.        so                                        Rytíři nebes - Dobrá

11.      so          SPAC                    O cenu města Orlová 
                                                      - 3. závod

11.      so           LBL                      Novojičínský půlmaratón 
                                                      - 4. závod

12.      ne          SPAC                    Krnovský kriťák 
                                                      - 4. závod

14.      út           FBP                      Přes mosty 
                                                      - 2. závod

18.      so          BZ                         miomeve.RUN 
                                                      - 5. závod

18.      so                                       Běh na Velký Javorník 

19.      ne          SPAC                    O cenu Krnova – silnice 
                                                      - 5. závod

19.      ne          LBL                       Štramberská desítka 
                                                      - 5. závod

24.      pá                                        Rock Point – Horská výzva Beskydy 2018 – Long 

25.      so                                        Rock point – Horská výzva Beskydy 2018 – Half, Short 

26.      ne          SPAC                    Bohumínská časovka 
                                                       - 6. závod                 

 

 

  Červen

 1.      so                                         Festivalový půlmaratón 
                                                       - Zlín

 1.      so          SPAC                     Mokrolazecká 60 
                                                       - 7. závod

 1.      so                                          Stavařská SPEDOS tisícovka 

2.      ne          SPAC                     VC Frýdku – Místku 
                                                       - 8. závod

 2.      ne                                         Běh mezi náměstími 

 5.      st                                          Josef Zimovčák - Na kole dětem

 6.      čt                                          Běh Velkými Albrechticemi 

 8.      so          SPAC                     Velká cena SPAC 
                                                       - 9. závod

15.-16. so-ne                                 Noční přechod Lysá hora – Velký Javorník 

15.      so          SPAC                    Cena Continentalu 
                                                       - 10. závod

16.      ne          SPAC                    Tour de Javorový 
                                                       - 11. závod

16.      ne                                        Běh Vítkovicemi 

19.      st           BZ                         Běh olympijského dne 
                                                       - 6. závod

22.      so          SPAC                    Memoriál Aloise Dohnala 
                                                       - 12. závod

22.      so                                        Soutěž historiků kategorie TEXACO, ELOT, Old timer 400, Electrorubber, CRC-E30″ 

23.      so                                        Letní RUNdál 2019 

26.      st           FBP                       Letní test 
                                                       - 3. závod

26.      st                                         Desítka na dráze 

29.      so                                        Lichnovský amatérský běh PePa 

29.      so          SPAC                    Beskyd Tour 
                                                       - 13. závod

 

 

 

 

 

LBL                     Lašská běžecká liga

FBP                     Frenštátský běžecký pohár
LC                       Lysa cup
SPAC                  Slezský pohár amatérských cyklistů

PJR                     Podhorská jednota Radhošť 
BZ                       Běhy Zlín